Dobre
Inwestowanie.pl

Rekomendacje, czyli polecam Ci dobrego fachowca:

Finanse, ubezpieczenia, kredyty

Konrad Alabrudziński - broker ubezpieczeniowy i reasekuracyjny. Jego biuro Konrad Alabrudziński Brokerzy Ubezpieczeniowi i Reasekuracyjni specjalizuje się w ubezpieczeniach odpowiedzialności cywilnej, nawet w tak trudnych tematach jak OC badacza i sponsora czy OC badań klinicznych. Rzadko spotyka się firmę w tej branży działającą w tak przejrzysty sposób jak Pana Konrada. Ma bardzo dobre kontakty z rynkiem angielskim - jeśli jest taka potrzeba nawet tam ulokuje Twoje ubezpieczenie. Adres biura: 00-753 Warszawa, ul. Gagarina 9/35, tel.(22)840-85-21, kom.604-580-584.

Mieczysław Hernik - multigent ubezpieczeniowy. Od kilkunastu lat współpracuje ze wszystkimi liczącymi się Towarzystwami Ubezpieczeniowymi (m.in. Compensa, Cigna, HDI, Hestia, PZU i Warta). Doradzi Ci z którą firmą najlepiej podpisać polisę majątkową czy komunikacyjną OC i AC. Zawsze przypomni o wznowieniu kończącego się ubezpieczenia. Jego biuro mieści się w budynku Starostwa Powiatowego na parterze, tuż koło Wydziału Komunikacji. Adres: 43-400 Cieszyn, ul.Bobrecka 29,tel.(33)852-06-88, kom.601-500-258.

Marian Wlach - od 20 lat współpracuje z T.U. UNIQA S.A. i T.U. UNIQA Życie S.A. U Mariana ubezpieczysz każdy samochód (AC i OC z promocyjną składka) i majątek Twój i Twojej firmy. Chętnie pomoże Ci przy likwidacji szkody i doradzi jak dobrać parametry ubezpieczenia. Działa na terenie Cieszyna, ale najlepiej skontaktować się z nim przez komórkę: 507-070-545, strona www: bon.dobreinwestowanie.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2007- M. Mierzejewski | Strona główna |