Dobre
Inwestowanie.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY - umów się na bezpłatne spotkanie z doradcą!

Polityka ochrony danych akceptuję

AEGON Struktura Multisektorowa

AEGON Struktura Multisektorowa to lokata strukturyzowana "opakowana" w polisę inwestycyjną (brak podatku Belki). Jest produktem dwóch instytucji finansowych dobrze znanych na rynku polskim: BNP Paribas Arbitrage Issuance B.V i AEGON TUnŻ S.A. Konstrukcja inwestycji (fundusz zamknięty dostępny tylko dla określonej grupy klientów) ograniczyła termin jej rozpoczęcia do jednego miesiąca od 31.03.2008 r. do 30.04.2008 r, jest to okres tzw. subskrypcji. Okres subskrypcji przedłużono do 09.05.2008r.

Najważniejsze cechy charakteryzujące Strukturę Multisektorową:
Cel inwestycji - Osiąganie zysków z inwestycji z gwarancją wpłaconego kapitału.
Czas trwania inwestycji - 5 lub 10 lat.
Opłata wstępna - 0%.
Opłata za zrządzanie - 0%.
Opłata za ryzyko - 150 zł pobierana jednorazowo ze składki, za to otrzymujesz ubezpieczenie na kwotę 10 000 zł (ryzykiem jest śmierć na skutek nieszczęśliwego wypadku).
Gwarancja wpłaconego kapitału - 100% ochrona zainwestowanego kapitału - na koniec okresu ubezpieczenia nie dostaniesz mniej, niż wpłaciłeś.
Wzorcowy wskażnik - Indeks BNP Paribas MILLENIUM 10 Europe Excess Return - klikając na ten link możesz zawsze na bieżąco sprawdzać jak zachowuje się ten indeks.
Opłata za ryzyko jest raczej symboliczna i naliczana w ciągu całych 5 (10) lat tylko jednorazowo. Opłaty pojawiają się również przy wcześniejszym wyjściu z programu, z tego powodu najlepiej przyjmij strategię: "wpłać i zapomnij na 5 lat". W porównaniu z poprzednim rozwiązaniem zwiększa się możliwość uzyskania wysokiego zysku. Nawet w przypadku zerwania umowy przed końcem okresu. Zostaniesz wtedy "ukarany" koniecznością zapłacenia podatku Belki oraz opłaty wyjściowej- jednak, przy dobrej koniunkturze może to się i tak opłacić.

AEGON Struktura Multisektorowa to jednocześnie polisa na życie i dożycie, z ubezpieczeniem NW oraz gwarancją 100% ochrony kapitału, z możliwością jego zwiększenia w powiązaniu z zyskami osiąganymi na różnych rynkach: walutowych, akcjii, obligacji, opcji czy surowców (np. metale szlachetne). Wskażnikiem zachowania się całości inwestycji jest

Twórcy tego produktu oceniają osiagane w ubiegłych pięcioletnich okresach historycznych zyski od 55% do 114%.

Tego typu inwestycja stanowi nie tylko dobrą alternatywę dla lokat bankowych, ale jest również konkurencyjna w stosunku do otwartych funduszy inwestycyjnych. Wielu długoterminowym inwestorom zastąpi również bezpośrednie uczestnictwo na giełdzie.

Tu uzyskasz pełną informację o AEGON Struktura Multisektorowa: ulotka do pobrania

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2007- M. Mierzejewski | Strona główna |